Dyskoteka Forty

Dyskoteka i klub Forty mieściła się w Domu Kultury "Zamek", w Leśnicy przy placu świętojańskim 1. Zamek powstał w 1132 r. jako pierwszy zamek będący siedzibą książęcą.

Forty Club rozmieszczony był w podziemiach leśnickiego zamku jako jeden z obiektów o największej powierzchni. Forty zajmował praktycznie całe użytkowe podziemie zabytkowego zamku.

W klubie mieściło się kilka sal w urządzonych i udekorowanych w odmiennych stylach. Prócz tego klub posiadał trzy bary i duża salę taneczną ze sceną. Cały wystrój dyskoteki przypominał średniowieczne lochy z gołymi murami.

W Forty Club odbywały sie cotygodniowe dyskoteki z dobrym nagłośnieniem i profesjonalnymi didżejami. Klub organizował wszelkiego typu imprezy okolicznościowe takie jak studniówki, półmetki, "andrzejki".

Klubu Forty oferował również pełne zaplecze cateringowe i organizację dużych imprez takich jak wesela czy bankiety firmowe. W ofercie klubu zapewniona było profesjonalne przygotowanie dań na imprezy, obsługa kelnerska oraz przystrojenie sali i miesjca do tańczenia oraz nagłośnienie. Szczgólną atrakcją przy organizacji wesel był piękny park znajdujący się za zamkiem.

Przyjaciele: pranie dywanów Wrocław :: drzwi drewniane :: kody kreskowe :: wózki boczne :: pizza Wrocław