Dyskoteka

Bachus to nie tylko restauracja ale również dyskoteka i night club, które znajdowały się w malowniczych podziemiach restauracji.

W malowniczej i nastrojowo urządzonej piwnicy odbywały się dyskoteki i różne atrakcyjne imprezy rozrywkowe. Dyskoteka była otwarta od wtorku do niedzieli od godziny 21:00 do godziny 5.00 rano. Wstęp do dyskoteki był płatny i wpuszczano tylko osoby pełnoletnie. Bilety wstępu kształtowały się od 2 zł w dni powszednie, 10 zł w piątek oraz 15 zł w sobotę i niedzielę.

Night club organizował również atrakcyjne imprezy dla pań i panów. Raz w miesiącu odbywały się wieczorki dla panów z egzotycznym tańcem zawodowych tancerek oraz wieczorki dla pań z egzotycznym tańcem zawodowych tancerzy. Oferty specjale to zniżki dla stałych klientów oraz dla grup turystycznych czy zorganizowanych.

W ofercie dyskoteki znajdowały się specjalne zniżki dla stałych klientów oraz grup turystycznych czy zorganizowanych. Duża zaletą lokalu była kuchnia czynna przez cała noc.

Dyskoteka i night club w opinii stałych bywalców był lokalem dla ludzi o wyrafinowanym guście. Klientela dyskoteki to ludzie raczej po trzydziestce lubiący się bawić przy polskiej i zagranicznej muzyce lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

Przyjaciele: pranie dywanów Wrocław :: drzwi drewniane :: kody kreskowe :: wózki boczne :: pizza Wrocław